Nikkei Nikkei Mutlu Dergi Grubu Logo
Üye Girişi | Üye Ol
ENG | TR
Hakkımızda
Kendi konusunda başarılı, öncü ve deneyimli kadrosu ile her zaman tarafsız, yenilikçi ve okuru ile dost bir yayın politikası izleyen Nikkei Mutlu Dergi Grubu olarak amacımız, sayısı her geçen gün artan bilinçli okur kitlemiz ile bu yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımı paylaşarak Türk dergi sektöründe kalitenin öncüsü olmaktır.

2003 yılında başlayan dergi kulvarındaki çıkışımız, yeni dergiler, web siteleri, tablet uygulamaları ve işbirlikleri ile artarak devam ediyor. Yenilenen ve değişen dünyada okuru ile daima aynı dili konuşan bir yayın grubu olarak okurlarımızın hayatında yenilikçi projelerle buluşmaya devam edeceğiz.

DERGİ

Time Warner Şirketler Grubu’na bağlı Time Inc. ile gerçekleştirdiğimiz lisans anlaşmaları kapsamında InStyle, InStyle Home ve Fortune dergilerini Türk okurları ile buluşturduk. 2011 yılında Martha Stewart Living Omnimedia ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında Martha Stewart Weddings dergisi Türkiye’nin en çok okunan düğün dergisi olarak yerini aldı.

DİJİTAL

Dijital yayıncılıkta ise boxerdergisi.tv ile erkek kategorisinde yakaladığımız erişim ve başarıyı kadın kategorisinde Trendus.com lüks kadın portalı InStyle.com.tr websitesi ile sürekli bir gelişim çerçevesinde sürdürüyoruz. 2013 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin en çok ziyaret edilen gençlik portalı Popsalata.com ile ise 13-20 yaş aralığındaki Türk gençliğine zengin bir içerik sunuyoruz.

Türkiye’nin en dinamik dergi grubu olarak hedefimiz, basılı ve dijital yayıncılıkta uluslararası standartlarda ve kaliteli yayınlarla Türk dergi okuru ve dijital içerik takipçileri ile doğru ve tarafsız bir yayın bakış açısı ile buluşmakdır.

Kaliteli yayıncılık için doğru adreste buluşmaya devam edelim..