Nikkei Nikkei Mutlu Dergi Grubu Logo
Üye Girişi | Üye Ol
ENG | TR
Boxer Bu AyYılbaşında nerede nasıl eğleneceğiz?

O akşam nerede, nasıl eğleneceğiz? Ne kadar ödeyeceğiz?
 
Cansel Elçin

Menderes dönemini televizyona aktaran en iyi işlerden biri olan ‘Hatırla Sevgili’ ile A sınıfı oyuncular ligine yükselen Cansel Elçin kısa bir aranın ardından, yeni sinema filmi ‘Asla Vazgeçme’ ile karşımıza çıkıyor.
 
Yip Man

Karun kadar zengin bir asil olarak doğdu ama son kuruşuna kadar her şeyini yitirdi. Asalet unvanı vardı ama dövüş sporlarına gönül verdi. Dövüş sanatını kendi oğluna dahil hiç kimseye öğretmek istemedi ama en büyük dövüş efsanelerini o yetiştirdi. Hayatı en son ünlü yönetmen Wong Kar Wai tarafından beyazperdeye aktarılan büyük ustanın sıra dışı yaşam öyküsü Boxer’da.
 
Dünyanın en çekişmeli 10 derbisi!

“Futbol hiçbir zaman sadece futbol değildir” cümlesi özellikle derbiler söz konusu olunca farklı bir geçerlilik kazanıyor. Kimi zaman etnik kimi zaman politik kökenli rekabet, futbol derbilerinde vücut buluyor.
 
Charlie Sheen

Patronunu kovarak Hollywood ve televizyon endüstrisine başkaldıran isyankar bir müptezel, oyunculuk kariyerinin zirvelerini zorlarken rutin olan ne varsa altüst ediyor! Hiçbir şey ona zarar veremedi ne kadınlar, ne kullandıkları. Hatta kendisi bile! Çünkü o dünyada takılan Marslı bir rockstar: Charlie Sheen!
 
Dünyanın en fotografik yerleri

Bu sayfalardaki fotoğrafları film karelerine benzetmiş olabilirsiniz. Ancak öyle değil. Fotoğrafların her biri dünyanın çeşitli yerlerine ait. Karelerin çekildiği yerlerin çoğu terk edilmiş olsa da görüntüleriyle nefes kesiyor.
 
Şükrü Özyıldız

Televizyon ekranlarında ‘Benim Hala Umudum’ isimli bir dizi var. Bir göz atın, ilk 10 dakika sonra genç bir oyuncunun performansı dikkatinizi çekecek. Şükrü Özyıldız ağır ama emin adımlarla zirveye ilerliyor. Özyıldız’ı setten bir günlüğüne kopardık ve objektif karşısına geçmesini rica ettik. Bu ay Boxer moda sayfalarının konuğu son dönemin en yetenekli oyuncularından biri Şükrü Özyıldız…
 
Fritz Walter

Ünlü Alman tarihçi Joachim Fest’e göre savaş sonrası Almanya’nın üç kurucusu vardır: Federal Almanya Cumhuriyeti’nin ilk iki başbakanı Konrad Adenauer ile Ludwig Erhard ve milli takım kaptanı Fritz Walter. İkinci Dünya Savaşı sırasında esir düşen ve mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başaran, 54 Dünya Kupası’nda Puşkaşlı efsane Marcarları finalde tek başına bitiren bir adamın hikayesi… İyi Orta Gol Getirir editörleri Boxer için kaleme aldı. Fritz Walter’ın gerçek yaşam öyküsü…
 
Neden hala yalnızsınız?

Bütün cesaretinizi topladınız. İlk adımı atıp, tanışma faslını atlattınız. İçki ısmarladınız. İltifat yağmuruna tuttunuz. Kimi zaman cool adamı oynadınız. Lakin hiçbiri gol olmadı. Bir türlü istediğiniz kızları tavlayamadınız. Peki, nerede hata yapıyorsunuz? Kadınları kaçıran sekiz büyük günahı açıklıyoruz.